top of page

NASZA FIRMA

1. Działa od 2019 roku. Jesteśmy jednymi z pionerów takiego typu atrakcji w Polsce.

2. Ponad 150 zrealizowanych zleceń w branży ślubno-eventowej (rekomendacji od klientów szukajcie w zakładkach "opinie" i "referencje" oraz na Google).

3. Projekt i wykonanie Szmaragdowego Prosecco Vana to w całości nasza zasługa. Nie korzystaliśmy z firm zewnętrznych wykonujących Prosecco Vany na zamówienie.

Nasza firma

NASZA HISTORIA

Cześć! Na tym zdjęciu to my Anita i Łukasz  – założyciele firmy i zwariowane małżeństwo. Na co dzień pracujemy w warszawskiej administracji samorządowej. Jesteśmy absolwentami Uniwersytetu Warszawskiego. Z pasją dążyliśmy do stworzenia czegoś nietuzinkowego oraz wyjątkowego i udało się! Wspólne realizowanie coraz to wyższych celów to nasze największe zamiłowanie, a podróże to hobby, które w połączeniu z pracą sprawiają nam ogromne szczęście i satysfakcję. „Razem możemy więcej” – to nasze niepowtarzalne hasło życiowe.

 

Jak to się zaczęło? Poszukiwaliśmy swojej drogi w życiu i od dawna pasjonowaliśmy się Włochami. Pewnego dnia wpadliśmy na pomysł wykonania Prosecco Vana, stworzonego z trójkołowca Piaggio Ape, serwującego najlepsze włoskie Glera Frizzante czyli białe wino musujące.

Nasza historia
bottom of page