top of page

Bar mobilny na imprezy firmowe

1(6).jpg

Jubileusz przedsiębiorstwa albo integracja – jest tyle okazji, aby świętować razem ze swoimi pracownikami! A my z naszym Szmaragdowym Vanem, pomożemy Ci to zorganizować! Nasz mobilny drink bar na imprezy firmowe to sposób na to, by z pompą uczcić czas ważny dla przedsiębiorstwa, a przy tym podkreślić jego nowoczesne podejście do czasu wolnego. Szukasz efektownej atrakcji, która pomoże gościom się wyluzować, a przy tym zapadnie im w pamięć? Postaw na nasze usługi mobilnego baru!

Dlaczego warto mieć mobilny bar na imprezie firmowej?

Klasyczny stół zastawiony alkoholem i przekąskami w restauracji to oczywiście nieśmiertelny atrybut każdej imprezy firmowej. A gdyby tak nieco ją podrasować i sprawić, że stanie się ciekawsze dla uczestników i godna zapamiętania na długie lata? Bar mobilny na imprezy firmowe to coś więcej niż alkohole w zestawie z barmanem, który je zaserwuje – oczywiście jeśli wybierzesz Szmaragdowy Van! Nasza propozycja jest nietuzinkowa – przyjedziemy do Ciebie retro trójkołowcem Piaggio Ape charakterystycznym neonowym szyldem na dachu, otworzymy pakę i będziemy podawać Twoim gościom pyszne, schłodzone prosecco w smukłych kieliszkach. Dlaczego warto wziąć to pod uwagę? bo zależy Ci na tym, by dobrze się bawić ze swoimi pracownikami, i stworzyć klimat imprezy, z której wspomnienia jeszcze długo będą przewijały się w rozmowach na firmowych korytarzach!

Szmaragdowy Van – doskonałe prosecco dla każdego!

Oferujemy alkohole serwowane wprost z naszego wyjątkowego szmaragdowego trójkołowca, i są to trunki niebylejakie! Mobilny drink bar na imprezy firmowe promują przede wszystkim doskonałe włoskie wino musujące, pite w odpowiedniej oprawie wizualnej, przez co cała impreza może przywodzić na myśl śródziemnomorskie klimaty. Podjedziemy naszym pojazdem gdzie trzeba – na dziedziniec firmy, hotelu lub restauracji, rozłożymy sprzęt i będziemy nalewać gościom to, co lubią najbardziej, aby mogli rozluźnić się i czerpać radość z tego spotkania.

Miłe wspomnienia i piękne tło do zdjęć

Wiemy, jak ważne w dzisiejszych czasach jest to, by mieć co wspominać i co wstawiać na swoje media społecznościowe. Szmaragdowy Van to nie tylko bar mobilny na imprezy firmowe serwujący najlepsze w stolicy prosecco. To również piękne tło do wspólnych fotografii! Szmaragdowy kolor idealnie wpisze się w każde okoliczności przyrody, a wyjątkowy, charakterystyczny dla nas neon na dachu podkreśli jakość wydarzenia. Na przyjęciach, które odwiedzamy, to goście są najważniejsi – na Twoim evencie również zadbamy o to, by poczuli się jak gwiazdy wieczoru!

bottom of page