top of page

Barman na wesele

bar-8577373_1280.jpg

Jak ślub, to oczywiście impreza dla rodziny i przyjaciół, a jak impreza – to oczywiście w towarzystwie dobrych alkoholi! W Warszawie barman na wesele jest popularną atrakcją, szczególnie gdy organizuje się przyjęcie w mniejszym gronie składającym się z samych dorosłych. Skuście się na wynajem naszego wyjątkowego Szmaragdowego Vana, a przekonacie się, że pyszne prosecco w dobrej oprawie wizualnej zdecydowanie zrobi wrażenie!

Wynajem barmana na wesele

Skromniejsze przyjęcia po ślubie są coraz popularniejsze wśród państwa młodych, którzy świadomie rezygnują z imprezy do białego rana w tradycyjnym stylu, na rzecz czegoś nieco bardziej europejskiego i kameralnego. Wynajem barmana na wesele to doskonała opcja, jeśli poszukujecie sposobu na to, by spożywać luksusowe drinki w efektownych okolicznościach. Szmaragdowy Van to bardzo sprytny kompromis pomiędzy obecnością alkoholi na ślubnym przyjęciu, a rezygnacją z tradycyjnej wódki polewanej samodzielnie przez gości. Zadbaj o odpowiednią oprawę swojego eventu – postaw na mobilnego barmana w charakterystycznym Szmaragdowym Vanie i zobacz, jak fantastycznie można się bawić przy smakowitym prosecco na świeżym powietrzu!

Szmaragdowe tło do zdjęć w plenerze

Nasz Szmaragdowy Van to nie tylko stylowy trójkołowiec, który dostarczy gościom schłodzonego prosecco serwowanego przez barmana na przyjęciu. To przede wszystkim efektowny dodatek stylistyczny do przyjęcia w ogrodzie. Retro pojazd pochodzący z Włoch, w pięknym ciemnozielonym kolorze idealnie wpasuje się w każde okoliczności przyrody. Będzie fantastycznie prezentował się na tle zadbanego hotelowego ogrodu, w którym zorganizujesz przyjęcie. Barman na wesele w takiej postaci to coś więcej niż możliwość serwowania gościom drinków. To również piękne tło, które można wynająć, i przy którym robi się najpiękniejsze weselne fotki.

Skorzystaj z usługi mobilnego barmana na wesele!

Szukacie oryginalnego sposobu na to, aby zaserwować swoim gościom pyszne prosecco w ogrodzie podczas przyjęcia ślubnego? Szmaragdowy Van będzie zatem idealną opcją! Wynajem barmana na wesele w Warszawie jest obecnie jedną z najpopularniejszych atrakcji, ponieważ łączy w sobie możliwość eleganckiego picia drinków na świeżym powietrzu z nowoczesną formą ich podawania. Kojarzy się to bardziej z włoskim przyjęciem w ogrodzie, niż z tradycyjnym polskim weselem – i o to właśnie chodzi! Mobilny barman to obecnie jeden z najgorętszych ślubnych trendów – zapoczątkuj go wśród swoich znajomych i rodziny i zobacz, jak świetnie będą się przy tym bawić!

bottom of page